Юлія Тимошенко: Якщо ми хочемо змінити Україну, нам потрібно змінити всю систему влади

Завдання нового президента – ухвалити на всеукраїнському референдумі Нову Конституцію, у якій будуть прописані нові порядки та правила життя людей і яка зробить усіх рівними перед законом.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час мітингу в Рівному.

За її словами, про наслідки нерівності всіх перед законом і відсутність відповідальності в країні свідчить нещодавно оприлюднене журналістське розслідування про корупцію президента та його оточення на постачанні з країни-агресора непридатних запчастин для української армії за завищеними цінами.

Це стало перевіркою нашої системи на здатність протистояти таким масштабним порушенням закону високопосадовцями, вважає вона.

«Стало очевидним те, що немає в українській Конституції інструментів, як притягнути до відповідальності високопосадових осіб, які так поводяться з країною під час війни», – сказала Голова партії.

У Конституції процедура імпічменту прописана так, що притягнути винних виявилося неможливим. Так, наприклад, за нашим Основним Законом, для того щоб розпочати процедуру імпічменту президенту за корупцію на оборонці, треба утворити в парламенті ТСК щодо розслідування справи. І в парламенті створили таку комісію, але її очолив депутат БПП.

«Чому? Тому що більшість в парламенті – президентська», – пояснила кандидат у Президенти.

Окрім того, Генпрокуратурою, яка також бере участь в імпічменті, керує кум президента, а Верховний Суд, по суті, – приватна власність гаранта і “ніхто проти свого власника не може діяти”, зауважила Юлія Тимошенко.

На жаль, констатує лідер «Батьківщини», в Україні на кожних виборах лише змінюються обличчя при владі, але прогнила система не ліквідована. Саме тому не можна нікого притягнути до відповідальності, адже у всіх імунітет, недоторканність: у президента, суддів, депутатів.

«Тому, якщо ми хочемо міняти країну, нам потрібно міняти всю систему влади, а не прізвища. Нам потрібна система, яка буде звільнена від кланів і корупції», – сказала вона.

Забезпечити це зможе Нова Конституція, у якій не буде імунітету та недоторканності ні в кого.

«Усі мусять бути рівні перед законом. У разі цього можна сподіватися на те, що в нас буде країна», – переконана Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Ми разом віримо в Україну, – Юлія Тимошенко подякувала команді та виборцям

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31