Юлія Тимошенко: ЄС має зрозуміти – для нас пріоритетні наші громадяни, вітчизняна економіка, українські робочі місця

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

Голова партії зауважила, що в листі йдеться про вимогу негайно відкликати законопроєкт 3739 щодо закупівель, яким створюються умови для модернізації та розвитку вітчизняної промисловості.

«Нам по суті кажуть закрити свої заводи та віддати гроші дяді й тьоті за кордоном. До незалежної країни так не ставляться. У нас і так сьогодні реально 50% бюджетних грошей віддається за кордон, і завозяться імпортовані товари», – обурилися лідер «Батьківщини».

Голова партії зазначила, що США, країни ЄС максимум 5% своїх бюджетних ресурсів, які віддаються на закупівлі, завозять по імпорту. Усе ж інше вони роблять вдома.

«То чому такі подвійні стандарти? У нас жодного зобов’язання немає, яке б під час економічної кризи, пандемії, війни, не давало б нам права за свої бюджетні кошти підтримувати своє виробництво», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» висловила припущення, що подібні звернення стали можливі, бо представники влади – і старої, і нинішньої – привчили міжнародних партнерів до поступливості України.

«Але цьому треба покласти край. Євросоюз має зрозуміти – для нас пріоритетні наші громадяни, вітчизняна економіка, українські робочі місця», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії переконана, що потрібно якнайшвидше ухвалити закон щодо закупівель, підписаний зокрема й «Батьківщиною», й направити бюджетні гроші на закупівлю продукції українського машинобудування.

Юлія Тимошенко впевнена, що Україна не має дозволяти розмовляти з собою у зверхньому тоні.

«Для мене як для українки це не просто принизливо та образливо. Я буду піднімати це питання на Погоджувальній раді й вимагатиму, щоб Верховна Рада дала публічну відповідь на ці питання, обґрунтовану, таку, що відповідає міжнародному праву й підписаним угодам. Потрібно припинити взагалі навіть можливість так до нас ставитися», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31