Юлія Тимошенко закликала провладні фракції задовольнити вимоги громадськості

Юлія Тимошенко закликала провладні фракції задовольнити вимоги громадськості, яка зібралася під парламентом, а також негайно включити до порядку денного та ухвалити законопроекти щодо створення Антикорупційного суду, зняття недоторканності та ухвалення чесного закону про вибори народних депутатів.

Про це лідер «Батьківщини» заявила під час Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

«Наша фракція наполягає на тому, щоб сьогодні в першій половині дня розглянули законопроекти про зняття депутатської недоторканності, про зміну виборчої системи, яка щоразу після кожної революції приводить до влади олігархів, а також, щоб ухвалили рішення про створення Антикорупційного суду», – зазначила вона.

Парламентар обурена тим, що провладні фракції не бачать проблем людей і не реагують на їхні вимоги.

«80% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку і так погано, як зараз, люди не жили ніколи. Саме тому їх тисячі зараз під Верховною Радою. Проти них вивели тисячі до зубів озброєних силовиків. Скажіть: чому сьогодні ви боретеся проти свого народу?» – запитала колег Тимошенко.

Політик заявила, що люди під парламентом вимагають створення Антикорупційного суду, який не мав би залежати від президента України, який є сьогодні «головою корупції» та його оточення.

Лідер партії пояснила, що саме цей суд мав би розслідувати встановлення на корупційній основі тарифів «Роттердам+» на електроенергію, встановлення небачених за вартістю тарифів на газ із відкатами, офшорні рахунки, вибухи на складах з боєприпасами на мільярди доларів, крадіжки та розпродаж військового майна».

Юлія Тимошенко підтримує зняття депутатської недоторканності, адже в країні не ведеться системна робота з притягнення до відповідальності корупціонерів, які сидять у парламенті, працюють в оточенні президента та займаються корупційними оборудками, про що свідчать «реальні мільярдні контракти з міністерством оборони з відмиванням грошей».

«Так що: потрібна недоторканність?  Дайте людям можливість притягнути до відповідальності винних», – наголосила народний депутат.

Окрім того, лідер «Батьківщини» переконана у необхідності «чесного закону про вибори»: «Можна ходити по колу революції, але якщо закон про вибори нечесний, то все завершуватиметься кожного разу приходом олігархії до влади».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Миколаївські «батьківщинівці» та представники громадськості міста заявили про перемоги

Юлія Тимошенко: В України має бути один пріоритет – освіта

Юлія Тимошенко: В України має бути один пріоритет – освіта

«Батьківщина» просить розглянути на позачерговій сесії ВРУ питання повернення українцям газу та підвищення пенсій

«Батьківщина» просить розглянути на позачерговій сесії ВРУ питання повернення українцям газу та підвищення пенсій

Календар новин
Липень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31