Юлія Тимошенко закликала владу розробити новий бюджет

Запропонований владою проєкт бюджету на наступний рік є неприйнятним, оскільки зберігає старі підходи до формування життя країни. Саме тому «Батьківщина» таку його редакцію не підтримуватиме.

Про це Юлія Тимошенко наголосила під час виступу з трибуни парламенту.

«Бюджет на наступний рік – ключова стратегія життя країни. Від всіх органів влади люди очікували фундаментальних змін, але зараз нам пропонують фактично зберегти старі підходи», – сказала вона.

Команда «Батьківщини», зазначила Голова партії, пропонувала розробити новий бюджет, який був спрямований на розвиток країни і передбачав кілька принципових новацій.

Насамперед йдеться про збільшення державних доходів за рахунок деофшоризації: «Ми разом з ЄС відпрацювали ідеальну модель, де ніхто не зможе працювати з офшорами. У перший рік – плюс 67 млрд грн в дохідну частину. Достатньо тижня, щоб це зробити. Але це не враховано».

Також у бюджеті відсутнє збільшення доходів від легалізації потоків товарів через митницю, іншого підходу детінізації з погляду нової податкової системи, не йдеться про суттєве зростання мінімального прожиткового рівня, пенсій та зарплат, немає жодних кроків щодо інвестиційної політики, відсутня нова політика в охороні здоров’я.

Окрім того, зауважила Юлія Тимошенко, у бюджеті закладена стара система тарифів і при цьому передбачено зменшення субсидій.«Таку редакцію ми не можемо підтримати. Ми дали повне викладення щодо доходів та видатків, як зробити прагматичний бюджет. Давайте нарешті зробимо інший реальний бюджет – бюджет розвитку країни. Ми готові співпрацювати і надавати власні пропозиції, адже люди чекають не розмов, а реальних змін в їхньому щоденному житті», – підсумувала вона.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31