Юлія Тимошенко: Закон про розпродаж землі – це шахрайство, яке не рятує країну від дефолту, а наближає його

Не можна дозволити, щоб антинародний закон про розпродаж української землі набрав чинності, і людей позбавили їхніх чорноземів. «Батьківщина» вживатиме усіх засобів, аби цього не допустити.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Наша команда подаватиме звернення до Конституційного суду, і ми зробимо все для того, щоб цей закон не набув чинності. Насправді і президент Зеленський може зрозуміти, що ще є шанс не втратити совість, не здати українську націю – є час накласти вето на цей закон», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер партії наголосила, що і сам закон, і навіть спосіб його ухвалення були шахрайськими.

«Маски скинуто – влада відверто визнала, що протягувала цей закон не заради України, не заради розвитку економіки, не заради фермерів, а для того, щоб отримати за цю зраду чергову порцію грошей, нібито, щоб уникнути дефолту», – зазначила Юлія Тимошенко.

Але, за словами лідера «Батьківщини», згода на розпродаж землі не рятує від дефолту, а наближає його. «Вже невдовзі з таким урядуванням вам знову знадобляться гроші, і що ви продаватиме тоді?» – запитала Юлія Тимошенко й зауважила, що заради кон’юнктурних міркувань влада позбавляє права господарювати на власній землі не тільки нинішнє, а й майбутні покоління.

«Ніхто не має права зараз за прийдешні покоління вирішувати та віддавати і землю, і територію. Тому, яка б не прийшла наступна влада, першим, що вони зроблять, – скасують цей закон, якщо до того часу його не скасує Конституційний суд. Я хочу попередити всіх глобальних шахраїв – не лізьте зі своїми спекуляціями в Україну. Українською землею володітимуть лише українські фермери, малі та середні сільгоспвиробники, які живуть та працюють на цій землі», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31