Юлія Тимошенко: Заява голови НБУ про відставку – це втеча від відповідальності

Голова НБУ має відповісти перед законом за руйнацію банківської системи та знецінення гривні, а заява Валерії Гонтаревої про відставку – це її спроба уникнути відповідальності.

Про це Юлія Тимошенко заявила журналістам на брифінгу у ВРУ, коментуючи інформацію щодо відставки керівника НБУ Валерії Гонтаревої.

«Відставка пані Гонтаревої – це не просто заява, це її втеча від відповідальності. Це її спроба виїхати за кордон і десь прилаштуватися в тих структурах, які використовували її, коли вона руйнувала українську державу, знищувала українську банківську систему, коли вона давала преференції російським банкам в Україні. Сьогодні Гонтарева хоче втекти кудись працювати за кордон», – наголосила лідер «Батьківщини».

Політик нагадала, що партія були проти призначення Валерії Гонтаревої на посаду. Окрім цього, як відомо, фракція «Батьківщина» підготувала проект постанови про відставку голови Нацбанку, а керівництво парламенту навіть не поставило це питання на розгляд.

«Ми вимагаємо, щоб вона не просто пішла з посади, а щоб був ухвалений наш проект постанови №5477 про створення тимчасової слідчої комісії з дослідження корупційної діяльності Гонтаревої. Щоб керівник НБУ не просто пішла, а відповідала за руйнацію України через фінансову політику, курс гривні,  ліквідацію українських банків і через все зло, яке вона зробила для України»,- констатувала Юлія Тимошенко.

Окрім цього, лідер фракції обурена тим, що проект постанови «Батьківщини» щодо звільнення Володимира Гройсмана з посади прем’єр-міністра керівництво парламенту протизаконно не реєструє. А в Верховну Раду, за словами Тимошенко, «закинутий звіт уряду Гройсмана з рапортом про блискучу роботу, хоча ситуація в країні є протилежною».

«Не треба читати звіти – треба просто подивитися на те, як живуть українці. За останній рік, як мінімум, удвічі збільшені ціни на газ, на тепло, а інфляція досягла екстремальних масштабів. Плюс корупція, яку він «кришує» і про що знають усі в парламенті»,- зазначила народний депутат.

З огляду на це, Юлія Тимошенко переконана: «Після відставки Гонтаревої також мають відбутися і відставка Гройсмана, й усього уряду та їхнього головного керівника – Президента України, адже Україна не зможе нормально жити поки вони очолюють країну»

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Миколаївські «батьківщинівці» ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради

Миколаївські «батьківщинівці» ініціюють скликання позачергової сесії обласної ради

Юлія Тимошенко: Наша головна вимога – референдум

Юлія Тимошенко: Наша головна вимога – референдум

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29