Юлія Тимошенко: Збереження уряду та парламенту гальмує розвиток України

Політична система в Україні має бути перезавантажена, а збереження чинних уряду та парламенту є деструктивним елементом, який гальмує розвиток України.

Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко зазначила під час прямого включення в ефірі телеканалу «112. Україна» з Брюсселю, де делегація «Батьківщини» бере участь в «Українському тижні» в Європарламенті.

«Збереження статус-кво, збереження цього уряду та навіть цього парламенту є не елементом стабільності, а елементом закладеної подальшої деструкції в управлінні країною. Ми вважаємо, що зараз  політична система в Україні має бути перезавантажена. Інакше – ми не зможемо бути сильними, не зможемо проводити реформи і не зможемо припинити корупцію, яка сьогодні, на жаль, стала ознакою нової влади», – сказала вона.

Політик наголосила, що в межах колишньої коаліції фракція «Батьківщини» робила все можливе для розвитку країни, однак вона виступає проти того, щоб коаліцією прикривалися як ширмою «нищівна для України політика уряду Яценюка, нищівна корупція та олігархічна змова».

З огляду на це Юлія Тимошенко впевнена в необхідності «повного перезавантаження», адже питання полягає не в заміні «людей на табуретках», а в кардинальній зміні соціально-економічного курсу.

«Якщо створюватиметься нова коаліція, тоді нам потрібно буде чітко заявити: які вимоги до нової коаліції повинні бути в нашої політичної команди та в українського суспільства», – пояснила народний депутат.

Серед вимог лідер «Батьківщини» назвала: припинення корупції на всіх рівнях, притягнення до відповідальності людей, причетних до корупційних дій та тих, хто руйнував країну до Революції Гідності, а зараз перебуває  «в бігах по всьому світові»; повернення привласнених ними державних коштів, а також відновлення соціальної справедливості щодо громадян.

«Ми не можемо і надалі спостерігати за тим, як парламент та уряд здійснюють політику, яка руйнує життя кожної української родини! Ми не можемо більше терпіти податки на пенсії, відсутність розумної фінансової політики, через що гривня втратила і продовжує втрачати свої позиції! Ми не можемо терпіти таку тарифну політику, підвищення податків для наших аграріїв! Усе це сьогодні, по суті, є руйнація України як економічно сильної країни», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Окрім цього, вона розповіла про те, що політична криза в Україні, ситуація навколо розвалу коаліції та недієздатність уряду обговорювалися під час її зустрічі з Президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Внутрішні ресурси – основа для відродження вітчизняної економіки

Юлія Тимошенко: Внутрішні ресурси – основа для відродження вітчизняної економіки

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29