Юлія ТИМОШЕНКО: «Земельну аферу влади треба зупинити!»

Не спитавши народної думки, монобільшісь внесла до парламенту і ухвалила у першому читанні законопроект про розпродаж найціннішого скарбу України – сільськогосподарської землі. Аграрії, науковці, політики, усі небайдужі українці б’ють на сполох: це може стати непоправною помилкою. На знак протесту на вулиці Києва та на магістральні траси фермери вивели агротехніку, вони перекривають дороги і проводять мітинги. Соціологія свідчить: українці категорично проти продажу землі, але влада на це не зважає! Ми з командою «Батьківщини» вимагаємо дослухатись до людей! Або Україна повстане, і повстане справедливо!

…У мене на столі лежать три документи, які не залишають сумнівів — якщо ми пустимо сільськогосподарську землю з молотка, країну очікують незворотні наслідки.

Першу доповідь склали молоді учені, які ґрунтовно проаналізували події навколо сільськогосподарської землі в світі. Вони пишуть про земельний бандитизм та грабунок, який панує в світі. Моторошний приклад: унікальні землі Мадагаскару були продані іноземним корпораціям, і тепер люди опинились на межі голоду. Всю сільськогосподарську продукцію, яка вирощується в країні, нові власники вивозять за кордон.

Другу аналітичну довідку створили 12 провідних учених України — про страшні загрози, які нависли над Україною. Розпродаючи землю, ми закриваємо собі шлях до розвитку сімейного фермерства, нищимо свою економіку, перекреслюємо майбутнє і позбавляємо всі прийдешні покоління українців права бути господарями на своїй землі.

А третій документ — Декларація ООН про права селян, яку підтримали 119 країн, проголосивши десятиліття відродження фермерства в світі. Ринок сільськогосподарської землі, який проштовхує влада, прямо суперечить всьому, що кажуть учені та світові організації.

Там немає ніяких запобіжників від продажу землі іноземцям — через підставних осіб всі найцінніші чорноземи скуплять з першого дня, і в перших рядах стане держава-агресор. Українці воюють і гинуть на сході за нашу землю, а влада хоче продати її ворогу?!

Обмеження на продаж землі в одні руки неадекватні — 210 тисяч гектарів! Такого немає ніде в світі. Це дозволить двом-трьом корпораціям скупити всі землі в будь-якій області.

Українських фермерів влада цим законом просто вбиває. Адже ті не здатні фінансово конкурувати з глобальними корпораціями, які оперують трильйонами доларів.

231 місцева рада ухвалила рішення про неприпустимість запровадження ринку землі! А соціологія свідчить: 73% українців — проти продажу землі, 81% не бажають продажу землі іноземцям, 74% вимагають референдуму з цього питання.

Референдуму з питання продажу землі вимагає і моя команда — партія «Батьківщина». «Батьківщина» турбується і про тих людей, які хочуть продати свої паї. Ми пропонуємо створити спеціальний державний фонд, який зможе викуповувати паї в людей у державну власність за ринковою ціною.

Наше головне завдання сьогодні — захистити землю, не дозволити перетворити її на товар! Вона не виробляється і не відновлюється, тож із нею не можна поводитися так, як пропонує нині влада.

…Україна має 42 мільйони гектарів сільськогосподарської землі. Це 72% нашої території. Розумне, правильне господарювання на ній забезпечить наше майбутнє — гідне, заможне і незалежне!

Я закликаю всіх, хто мене чує і читає, — станьте на захист української землі! Не дамо владі розпродати національний скарб, знищити майбутнє нашої нації та наших дітей!

 

Юлія Тимошенко,
лідер партії «Батьківщина»,

газета «Вечірні вісті»

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Юлія Тимошенко вшанувала пам’ять жертв Голокосту

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Миколаївська «батьківщина» запустила медіапроєкт

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Юлія Тимошенко пропонує обмежити виплати чиновників, прив’язавши їх до зарплат людей

Календар новин
Січень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31