Юлія Тимошенко: Жодних компромісів із ворогом у питанні завершення війни

Нова влада не піде на жодні компроміси із Кремлем, які дозволять завершити війну за рахунок інтересів України.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час виступу на 3-му Українському ланчі в Мюнхені, який відбувся в межах Мюнхенської безпекової конференції, де обговорювалася тема «Україна 2019 – вибір майбутнього».

«Будьте певні, що наша команда буде жорстко боронити Україну. Жодні компроміси, які б, не дай Боже, торкнулися інтересів України, не будуть впроваджені. Зокрема, що стосується завершення війни», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко нагадала про те, що «проти жодної людини в корумпованому оточенні президента не були введені санкції Кремля», під які потрапила вона та всі члени її фракції. Політик обурилась тим, що війна з Росією, якою президент Порошенко прикриває свої економічні провали, не заважає йому заробляти на торгівлі із ворогом.

«Заяви президента не співпадають з тим, що він говорить. Гадаю, що найближчим часом будуть документальні докази бізнес-співпраці Порошенка й Медведчука і того, що вони заробляють великі гроші. І всі політики знають про це, більшість експертів за межами країни знають про це. І я хотіла б наголосити: вся  наша команда і наші друзі не дотримуються подвійних стандартів і називають речі своїми іменами. Якщо сьогодні чинний президент веде величезний бізнес з Медведчуком, який зустрічається з Путіним, це означає, що вони співпрацюють», – наголосила Голова партії.

Під час свого виступу вона констатувала, що 144 реформи, про які звітує чинна українська влада, призвели лише до зубожіння народу: у порівнянні з 2013 роком, обсяг ВВП, зарплати та пенсії в Україні зменшилися в 1,4 раза у доларову обчисленні. Хоча саме економічне процвітання України мало б стати додатковою зброєю в боротьбі з російським агресором. Забезпечити його дозволить ухвалення Нової Конституції та втілення Нового економічного курсу.

«Наша команда переконана в тому, що за декілька років правильної економічної  політики, правильної системи влади, що може забезпечити Нова Конституція, ми зможемо поставити Україну на тверді ноги. Одна зі складових перемоги  України у війні з країною-агресором – це показати нашу країну сильну, економічно стабільну, яка процвітає і де хочуть жити люди. Додатково до наших оборонних та безпекових можливостей. Це буде та унікальна зброя, зокрема сила, яка допоможе», –  підсумувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, в Українському ланчі взяли участь Президент Естонії Керсті Кальюлайд (Kersti Kaljulaid), Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд (Chrystia Freeland) Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер тощо.

На заході також виступив командувач армією США в Європі (2014-2017) Бен Ходжес, а  модерував дискусію Стівен Сакур, ведучий програми «HARD Talk» на BBC World News.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30