Юлія Тимошенко зустрілася з Директором Світового банку в Україні

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен.

«Зустріч із вами є пріоритетом для нашої команди. Я хотіла би подякувати Світовому банку за підтримку України всіма можливими способами. Ми це дуже цінуємо», – наголосила Юлія Тимошенко.

Зі свого боку Сату Кахконен зазначила, що Світовий банк є довготерміновим партнером України.

«Нашими основними завданнями є покращення життя людей, модернізація економіки та перетворення України на процвітаючу країну», – зауважила вона.

Йшлося також про головні тенденції у глобальній економіці, соціально-економічну ситуацію в Україні і співпрацю нашої держави зі Світовим банком та іншими міжнародними фінансовими інституціями. Окрему увагу було приділено боротьбі з корупцією в нашій державі.

Юлія Тимошенко ознайомила свою співрозмовницю з основними положеннями програми «Новий економічний курс», розробленої групою незалежних експертів за ініціативи лідера партії «Батьківщина», зокрема зі стратегією партії у фінансовій та економічній сферах.

Нагадаємо: окрім останньої гарантії на підтримку державної політики розміром у 750 млн дол. США, починаючи з травня 2014 року, Світовий банк надав Україні загалом 5,5 млрд дол. США (включаючи кошти, виділені в межах чотирьох позик на політику розвитку та сімох інвестиційних операцій), а також гарантію оплати газу розміром 500 млн дол. США.

Інвестиційні проекти Світового банку підтримують надання основних державних послуг, які безпосередньо забезпечують вигоди для населення України шляхом покращення систем водопостачання, водовідведення, опалення, дорожньої галузі, забезпечуючи соціальний захист та охорону здоров’я, а також сприяючи розвитку приватного сектора.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

Ставка на професіоналів: «Батьківщина» веде в мери Києва Олексія Кучеренка

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

«Батьківщина» йде на місцеві вибори з гаслом ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Юлія Тимошенко: Об’єднуємося заради відновлення миру в Україні

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31