Южноукраїнські «батьківщинівці» допомагають у вирішенні проблемних питань освітян

В Южноукраїнську (Миколаївська область) відбулася робоча зустріч колегії працівників освіти з депутатом міської ради від «Батьківщини» Сергієм Горностаєм.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», в заході взяли участь керівники шкільних та дошкільних навчальних закладів Южноукраїнська, начальник управління освіти Юрій Сінчук, представники профспілкових комітетів.

Під час зустрічі були обговорені проблеми як місцевого, так і державного рівнів. Перед присутніми виступив заступник голови бюджетної комісії, представник фракції «Батьківщина» Сергій Горностай. «На сферу освіти, — зазначив він, — припадає значна частина місцевого бюджету. Але рівень матеріально-технічної бази повинен зростати відповідно до надходжень у міську казну. На сьогоднішній день вже додатково виділено на освіту близько 6 мільйонів гривень, і ця цифра не остаточна. Моє завдання, як депутата, — з перших вуст почути про проблеми, систематизувати їх, намітити шляхи для їх вирішення».

Сергій Горностай розповів про ситуацію з бюджетом міста, поділився планами і запропонував наступний, 2017 рік зробити роком освіти. «У зв’язку з нововведеннями в законодавстві, — продовжив депутат, — міській бюджет на сьогоднішній день за рахунок перевиконання отримав додатково понад 30 мільйонів, і це без врахування останнього кварталу, в якому, за попередніми підрахунками міська скарбниця поповниться ще приблизно на 20 мільйонів. Кошти на капітальні ремонти до кінця року освоїти не вдасться, оскільки тендерні процедури не дозволяють це зробити в обмежений період. Тому, у депутатів від «Батьківщини» є пропозиція, — частину невикористаних коштів освоїти наступного року. Для того щоби провести ремонти покрівель, замінити вікна, встановити кабінки в санітарних вузлах шкіл та виконати інші види робіт. При такому підході наступний бюджетний рік можна зробити роком освіти».

Обговорили учасники зустрічі й питання застосування в закладах освіти енергозберігаючих технологій. З’ясувалося, що близько 20 мільйонів гривень в бюджеті міста є. Їх цілком достатньо, аби замінити в школах та дитячих садках дерев’яні вікна на склопакети, що призведе до значної економії бюджетних коштів.

У результаті робочої зустрічі, педагоги прийняли резолюцію, в якій було окреслено перелік проблемних питань у сфері освіти Южноукраїнська, а так само ряд питань, що стосується рівня Верховної Ради України. Дану резолюцію педагогічна колегія передала депутату для врахування в подальшій роботі при здійсненні депутатських повноважень. Депутат Южноукраїнської міськради Сергій Горностай подякував педагогам за плідну роботу і запевнив, що докладе максимум зусиль для досягнення позитивних результатів.

yuzh_osvita3yuzh_osvita2yuzh_osvita1

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30