Заборона Меджлісу – черговий злочин проти людства, – заява партії

Учора, 18 квітня, у Криму Кремль вдався до чергового злочинного кроку, який продовжив ланцюг порушення усіх міжнародних норм і стандартів та став черговим кричущим порушення прав і свобод людини.

Рішенням Міністерства юстиції Російської Федерації яка, як відомо, є країною-агресором, Меджліс кримськотатарського народу внесений до переліку екстремістських організацій, діяльність яких заборонена на території Росії.

Таким чином Кремль розкручує свій ганебний маховик репресій, вкотре демонструючи, що російська влада дивиться на усіх кримчан як на своїх полонених.

Очевидно, що російська каральна машина продовжує перетворювати український Крим своєю військовою базою, придушує будь-які прояви інакодумства, свободи духу і національної ідентичності.

Так сталося, що кримськотатарський народ, вільний за духом, з міцним історичним корінням і з непереможним бажанням жити в європейській Україні, а не в тоталітарній Росії, – перший у зоні ризику для панівних планів Кремля.

Очевидним є і той факт, що заборона Меджлісу – це один з елементів сценарію поневолення світу тоталітарною Росією. Далі Кремль може задіяти інструменти провокування міжнаціональних конфліктів у Криму, намагатиметься якщо не депортувати волелюбних кримських татар, то створити для них максимально нестерпні умови, щоб вижити цей народ з півострова.

Ми вкотре стали свідками того, як Путін намагається встановити свій світовий порядок. Якщо ми його не зупинимо сьогодні, завтра він піде далі – захоплювати нові землі і поневолювати народи.

Лідери західних країн сьогодні мають це чітко усвідомити: під ударом «путінської» Росії вже не лише кримські татари, українці, під загрозою окупації можуть опинитися й інші народи.

Тож ми вважаємо, що час вже  міжнародному співтовариству припинити «страусячу» політику і закликаємо лідерів демократичних країн світу дати рішучу відсіч державі–окупанту.

Не можна безконечно закривати очі на злочини проти людства, які чинить Путін, необхідно світові схаменутися і припинити масове порушення прав і свобод у Криму! Настав час вже одностайно, всім демократичним і вільним світом зупинити безжального російського ведмедя, який нищить все на своєму шляху.

Також партія ВО «Батьківщина» сьогодні вкотре підтверджує свою солідарність з кримськотатарським народом, ми цінуємо його волелюбність і підтримку, надану українцям у складні історичні моменти.

Через міжнародні інституції ми будемо намагатися усіма можливими методами відстоювати як права кримськотатарського народу, так і повернення українського Криму.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Кривоозерщина: розширене засідання бюро

Кривоозерщина: розширене засідання бюро

Юлія Тимошенко: Бути європейцем – це захищати інтереси людей і власну економіку, а не виконувати забаганки іноземних позичальників

Юлія Тимошенко: Бути європейцем – це захищати інтереси людей і власну економіку, а не виконувати забаганки іноземних позичальників

Юлія Тимошенко: Справедливість та інтереси людей – це головні вимоги до влади

Юлія Тимошенко: Справедливість та інтереси людей – це головні вимоги до влади

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31