Закон про молодь дозволить молодим впливати на управління країною, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко закликала молодих українців тиснути на владу з вимогою негайно ухвалити Закон про молодь, розроблений «Батьківщиною» за участі молодіжних організацій.

Про це лідер «Батьківщини» заявила у своєму виступі на Форумі української молоді.

У заході, що відбувся за ініціативи партії «Батьківщина», взяли участь народні депутати та громадські діячі, представники обласних та місцевих рад, міжнародні експерти, науковці, а також близько 1000 студентів.

Політик закликала молодь активно захищати свої інтереси, інтереси країни і прийняти резолюцію-звернення до парламенту, президента та уряду.

_APX9611

«Закон про молодь (№3621), який всотав найкращий світовий досвід, був розроблений «Батьківщиною» за участі молодіжних організацій і  поданий у парламент ще наприкінці 2015-го. Закон вирішує ключове питання – як молодь може впливати на життя країни, як вона має знайти тут своє місце, які у неї права на отримання якісної освіти, на працевлаштування. Я переконана в тому, що об’єднаними зусиллями ми зможемо цей закон ухвалити і втілити у життя», – зауважила лідер «Батьківщини».

На переконання політика, ухвалення цього закону влада блокує саме через страх перед молоддю. Саме тому Україна сьогодні бачить факти переслідування молодих українців за активну громадянську позицію. Так, молодий хлопець Юрій Павленко з Вінниці був засуджений на чотири роки за те, що він не поділяє політики нової  влади після Революції Гідності, нагадала лідер «Батьківщини».

«Чому цей закон вже рік лежить без розгляду і навіть не пройшов першого читання? Тому що владі не потрібна сильна молодь – революціонери по духу! Ваша незламність, ваша безкомпромісність – сильніша за будь-які «договорняки» за лаштунками української політики!» – пояснила вона.

_APX9368

За словами політика, «молодь має не лише виходити під кулі з дерев’яними щитами, мерзнути на граніті, а й мати інструменти впливу на владу для прийняття рішень».

«Потрібно  по-іншому переосмислити стосунки між державою і суспільством та створити правила, за яких не треба буде ні молоді, ні іншим активним верствам виходити на вулиці і вмирати за те, щоб змінити якість політики в країні», – вважає лідер «Батьківщини».

За її словами, першим кроком у цьому напрямку має стати суспільна угода між громадянами України і владою, де буде реалізовано право людей реально впливати на управління своєю державою.

«Нам потрібно без будь-яких приватних корупційних інтересів переглянути наші правила й умови співжиття. Нам потрібен суспільний договір, який народиться не в кулуарах парламенту, не на Банковій, а в інтелектуальному середовищі тих, хто бачить, як може жити Україна в XXI столітті. Я вірю, що ми такий суспільний договір народимо», – зазначила Тимошенко.

_APX9160

На переконання лідера «Батьківщини», саме активна молодь може сьогодні змінити країну.

«Україна стане іншою, якщо ми всі разом відкриємо шлях молодим, дамо їм можливість реалізувати свій унікальний потенціал. Йдіть до мети і не зважайте на перешкоди. Якщо ви станете сильними сьогодні, сильною стане і Україна», – переконана Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні в Києві відбувся Форум української молоді,  учасники якого презентували та обговорили ініціативи з реформування молодіжної політики, познайомились з європейськими практиками молодіжної політики.

Резолюція Форуму української молоді

Фото з Форуму української молоді можна переглянути у галереї.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – єдина команда, яка розробила цілісну, ефективну, всеохопну програму, щоб підняти Україну на інший рівень життя

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Партія «Батьківщина» вимагає звіту уряду про ситуацію у сфері ЖКГ і пропонує свій план наведення ладу в галузі.

Дорогі первомайці!

Дорогі первомайці!

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30