Заява Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина» стосовно коаліційного об’єднання з фракціями інших політичних партій у місцевих радах та принципах об’єднання.

Підсумки місцевих виборів 25 жовтня у більшості областей та територіальних громад України створюють передумови для суттєвих якісних змін у складі представницьких та виконавчих органів місцевого самоврядування.

Першочерговим завданням демократичних сил на після виборчому етапі є формування дієздатних та консолідованих органів місцевого самоврядування. Ми закликаємо представників партій, що поділяють демократичні цінності як скоріше розпочати політичний діалог для формування демократичної більшості у Миколаївській обласній раді та формуванні принципів об’єднання в радах інших рівнів.

Ми вимагаємо від Блоку Петра Порошенко «Солідарність», як партії, що входить до парламентської коаліції, і яка за кількістю мандатів може стати основою демократичної більшості в Миколаївській обласній раді, припинити кулуарні домовленості з Опозиційним блоком як на рівні обласної ради так і на рівні місцевих рад. Коаліція з Опозиційним блоком для демократичних партій є категорично неможливою.

Ми закликаємо БПП Солідарність не вводити в оману виборців і якщо першим номером в списку до обласної ради було висунуто Андрія Вадатурського, то закликаємо саме його й запропонувати та підтримати на посаду голови Миколаївської обласної ради.

Суспільство як скоріше очікує від нас злагодженої праці в інтересах Миколаївщини. ВО «Батьківщина», закликає сформувати в радах коаліції демократичних сил з числа політичних партій які за європейський вибір України, які проти стратегії шокової, так званої соціально-економічної терапії, які проти перетворення сільськогосподарської землі на товар та проти брудних оборудок із землею на місцевому рівні, які проти того, щоб корупція була головною складовою тарифів і тих хто не допустить корупції на бюджетних ресурсах.

  Ми закликаємо об’єднатися депутатів які готові працювати виходячи з таких принципів:

  • Безумовний пріоритет інтересів територіальних громад та соціальних груп громадян над інтересами кланових угруповань;
  • Повсюдна і безкомпромісна боротьба з корупцією;
  • Прозорість виконання місцевого бюджету
  • Прозорість використання усіх активів громади – комунального майна, землі, коштів та цінних паперів в інтересах розвитку громад;
  • Здійснення призначення на виконавчі посади в органах місцевого самоврядування винятково шляхом проведення публічних конкурсів;
  • Недопущення розпродажу інфраструктурних підприємств життєзабезпечення та інших стратегічних об’єктів, які перебувають у державній та комунальній власності;
  • Дерегуляції підприємницької діяльності;
  • Прозорість закупівельних процедур. Товари та послуги мають закуповуватися безпосередньо у виробників, а не у посередників;
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29