Зе-команда розписалася у власній некомпетентності й мусить якнайшвидше піти, – Юлія Тимошенко

Найближчі соратники президента підтвердили те, що й до цього було очевидно всій країні, – біля державного керма стоять профани, які абсолютно не розуміються в економіці та управлінні державою.

Про це заявила Юлія Тимошенко, коментуючи в кулуарах Верховної Ради скандал з оприлюдненням записів наради у прем’єр-міністра, в яких він називає себе профаном в економіці й констатує некомпетентність Зеленського.

«Такі розмови ключових гравців команди президента відкривають очі українському суспільству. Коли вони самі це про себе говорять, що прем’єр не обізнаний в економічних питаннях – і це під час кризи, яку сьогодні переживає країна, – це означає, що хтось свідомо кидає нас до рук невігласів, які роблять те, що їм замовили ззовні», – заявила лідер «Батьківщини».

На думку Юлії Тимошенко, нині немає значення, відправить президент Зеленський прем’єра Гончарука у відставку чи ні. Від непрофесіоналізму нинішньої влади Україну врятує лише повна її заміна.

«Тут не питання, як тепер вони переставлятимуть стільці – зніматимуть Гончарука чи ні, що вони робитимуть з урядом. Цю владу потрібно негайно міняти всю – від некомпетентного президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів із собою. А також депутатів, які голосують за продаж землі, повернення грального бізнесу, знищення малого та середнього підприємництва. Їх всіх треба негайно прибирати», – переконана Юлія Тимошенко.

Голова партії вважає, що власну неспроможність керувати країною президент та прем’єр визнали вже давно: провалом виконання бюджету 19-го року та генеруванням нав’язаних ззовні антинародних законопроєктів, які продовжують прийматися в турборежимі.

«Країна емоційно, базуючись на серіалі «Слуга народу», віддала своє життя в руки некомпетентним профанам. Сьогодні ж вибір простий – або вони процвітатимуть, але тоді країна буде гинути, або країна процвітатиме, але тоді вже без них. Хай вони повертаються у свій бізнес, у свої 95-ті квартали і не отруюють життя Україні», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29