Кандидат на посаду міського голови міста Очаків Андрій Берсан

Народився 26 січня 1971 року в селі Зелений Яр Миколаївського району Миколаївської області в сім’ї робітника. Закінчив Миколаївський педагогічний інститут за спеціальністю: вчитель української мови та літератури.

Microsoft Word - Äîêóìåíò2У 1996 році був призваний на службу в органи Служби Безпеки України з призначенням в м. Очаків. У 2004 році за станом здоров’я звільнений у запас Працював заступником Очаківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
Залучив 32 млн. грн. коштів із Державного бюджету, для ремонту покрівель багатоповерхових будинків, встановлення лінії вуличного освітлення,ремонту доріг по вулицям: Шмідта, Енгельса, Юрасова, Першотравневій, Цокуренко.

 

Впевнений: наступні кілька років істотно змінять умови життя очаківців на краще Пропоную Вам, земляки, свою програму міського голови!
«У владі порядність -в місті порядок»

Забезпечу дію принципу: «Влада для людей, а не люди для влади» шляхом щоквартального звіту голови і його команди перед мешканцями міста. Будуть введені виїздні та відкриті прийоми міського голови,відкриті засідання виконкому,сесії міської ради.

Будуть вжиті заходи з:
— підвищення якості питної води шляхом завершення ремонту водопровідних мереж .
— Реконструюємо очисні споруди,замінимо енергоємне обладнання на ощадливе і знизимо тарифи на водопостачання та каналізування.
— Для зручності городян в центрі міста розмістимо, абонентські відділи газо-, водо-, електропостачання.
— Застосуємо енергозберігаючі системи опалення шкіл,дитячих садків,що дасть економію бюджетних коштів.
— Впровадимо програму розвитку виробництва альтернативного палива, будуть створені умови для будівництва виробничих потужностей з переробки сміття та інших твердих побутових відходів на паливо та сировину вторинного виробництва. Це дасть нові робочі місця мешканцям міста.
— За державні кошти плануємо  перевести багатоквартирні будинки на автономне опалення,та провести заходи по утепленню багатоквартирних будинків

Соціальна сфера:
— Постійне проведення неухильних заходів, які направлені на отримання нашими дітьми якісних освітніх послуг.

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29