«Батьківщина» вимагає негайно провести експертизу проекту держбюджету-2017, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» вимагає негайно провести експертизу урядового проекту держбюджету на 2017 рік і пропонує для цього створити міжфракційну команду, а також залучити до аналізу проекту Рахункову палату.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«Я прошу сьогодні зробити декілька кроків. По-перше, створити міжфракційну команду: не бюджетний комітет, а з депутатів, які наділені інтелектом і мають розуміння, що відбувається з країною. Я прошу негайно провести незалежний аналіз проекту бюджету! У нас є право звернутися до Рахункової палати і вимагати експертизи бюджету на наступний рік», – заявила лідер «Батьківщини».

За словами Тимошенко, у проекті держбюджету влада «упакувала стратегію руйнації держави в обгортку реформ».

Політик з обуренням констатувала, що «в Україні відбувається спланована стратегія ліквідації української нації».

«Не рахуйте показники у гривнях, тому що гривня роздута, знищена повністю інфляцією та емісією. Сьогодні повністю зруйнована фінансова система», – зауважила Голова фракції.

Юлія Тимошенко звернула увагу, що з 2013 року ВВП у валютному обчислені зменшився в 1,9 рази, видатки на охорону здоров’я – в 2,75 рази, на освіту – в 2,6 рази, на культуру – в 2 рази.

Депутат також наголосила, що в проекті держбюджету відбувається скасування пільг для фермерства.

Також, як зауважила Тимошенко, закладена так звана децентралізація, яка по суті є централізацією і позбавляє громади засобів для існування. Політик додала, що мінімальні зарплати та пенсії – менші за прожитковий рівень.

«Я хочу, щоб ви подивилися на бюджет іншими очима: замість децентралізації – централізація. Замість підняття доходів народу – стратегія знищення, ліквідації українського народу!» – наголосила лідер «Батьківщини»

Окрім цього, Юлія Тимошенко вкотре звернулася до президента та прем’єра з вимогою оприлюднити підписаний нещодавно владою Меморандум про співпрацю України з МВФ.

Як відомо, «Батьківщина» виступила із заявою, в якій наголосила, що попередній аналіз проекту Держбюджету-2017 свідчить про непрофесіоналізм уряду.

Фракція, зокрема, вимагає:

– негайно оприлюднити Меморандум про економічну та фінансову політику з Міжнародним валютним фондом, підписаний керівництвом держави та фінансового сектору країни;

– сформувати доручення Верховної Ради України до Рахункової палати щодо необхідності проведення експертизи проекту закону про Державний бюджет України на 2017 рік і до 1 жовтня 2016 року подати свої висновки Верховній Раді України (відповідно до ч.3, ст. 156 Закону України «Про регламент Верховної Ради України»); 

–  негайно провести круглий стіл щодо бюджету та економічної політики країни за участі президента, уряду та Верховної Ради.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко закликала всіх українців вчитися заради майбутнього нашої держави

Юлія Тимошенко закликала всіх українців вчитися заради майбутнього нашої держави

«Батьківщина» одностайно підтримала скасування недоторканності

«Батьківщина» одностайно підтримала скасування недоторканності

Олена Кондратюк стала віцеспікеркою парламенту

Олена Кондратюк стала віцеспікеркою парламенту

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30