Сергій Власенко: Передвиборча стратегія Порошенка – це брехня

На президентських виборах Петро Порошенко обрав для себе стратегію під назвою «брехня».

У цьому переконаний заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко.

На своїй сторінці у Facebook народний депутат навів приклади президентських маніпуляцій, зокрема, у законодавчому процесі.

«На офіційному сайті Президента з’явилось повідомлення про те, що він вніс до парламенту законопроект «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Зазначається, що законопроект «було зареєстровано за номером 9055» та «Проект підготовлений в тісній взаємодії з експертами Ради Європи, представниками професійної юридичної та адвокатської спільноти і був затверджений Радою з питань судової реформи», – наголосив Власенко.

За його словами, у цьому повідомленні – дві брехні, адже, по-перше, жодного тексту законопроекту до ВР не внесено.

«За цим законопроектом лише «заброньовано» номер. Вчора, одразу після повідомлення на сайті ВР про «внесення» цього законопроекту, я як народний депутат, надіслав офіційну вимогу до апарату Ради надати мені можливість негайно ознайомитись із текстом. На що мого помічника усно повідомили, що тексту ще ніхто не бачив і ніхто не знає, де він є», – обурився парламентар.

А по-друге, за словами Власенка, президент лукавить, повідомляючи, що проект підготовлений в тісній взаємодії з експертами Ради Європи, представниками професійної юридичної та адвокатської спільноти і був затверджений Радою з питань судової реформи.

«Із якими представниками адвокатської спільноти ви обговорювали цей законопроект? З Олексієм Філатовим, який вчиняє злочини під керівництвом Порошенка в Адміністрації президента? Хто з експертів Ради Європи був залучений до цього процесу? Чому не було широкого обговорення в адвокатському середовищі? Чи ви це обговорювали з тими ж «хлопцями від адвокатури», які при Януковичі ночували на розкладачках в приймальнях очільників АП і які зараз роблять те саме в приймальнях Адміністрації Порошенка?» – риторично запитав народний депутат.

На переконання Сергія Власенка, Петро Порошенко хоче «реформувати» одну із найбільш незалежних професій за допомогою брехні, і на тій таки брехні будує свою виборчу кампанію.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

День Пам’яті та Перемоги: Юлія Тимошенко вшанувала Героїв Небесної Сотні

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

«Легко продати те, чого немає на папері», — Вадим Підберезняк

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Штаб опору розпродажу рідної землі закликав миколаївців до конкретних дій

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29