Українська влада має зробити все для звільнення Надії Савченко, – Юлія Тимошенко

Українська влада має активізувати всі зусилля для визволення Надії Савченко з російської в’язниці.

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на сьогоднішньому мітингу на підтримку Надії Савченко, який пройшов на Майдані Незалежності у Києві.

«Сьогодні лідери всіх європейських країн, усіх демократичних держав світу знають про викрадення і незаконне утримування Надії Савченко та роблять усе, щоб вибороти їй свободу. Я  думаю, що українська влада могла би діяти більш жорстко і наполегливо в питанні звільнення нашої Надії», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, усі міжнародні переговори мають починатись і закінчуватись з вимоги звільнення цієї мужньої, сильної жінки.

«Більше того, я переконана, що повинні негайно розпочатись окремі спеціальні переговори Президента України з керівництвом Кремля, які будуть присвячені не всім питанням відразу, а винятково питанню звільнення Надії. Мені здається, що протягом двох років незаконного ув’язнення української льотчиці було кілька моментів, коли можна було обміняти її на інших військовополонених. Але цього не було зроблено», – додала лідер партії.

Юлія Тимошенко також наголосила на тому, що «Батьківщина» з першого для ув’язнення робить усе можливе для звільнення Савченко.

«Саме завдяки тому, що ми пройшли всі етапи поряд з нею, Надія Савченко стала членом Парламентської асамблеї Ради Європи. Завдяки цьому сьогодні всі лідери світу, які можуть впливати на прийняття рішень у Кремлі, підключені до переговорів про її звільнення. У нас жодна зустріч на найвищому політичному рівні не проходить без того, щоб не було порушене питання Надії, щоб після того лідери не включались в переговорний процес з Путіним і не примушували його звільнити українку. Ми віримо, що ця робота дасть результат», – наголосила лідер партії.

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко  закликала всіх українців вийти до мітинг-пікет, який пройде 9 березня о 11:00 під стінами російського посольства у Києві.

«Батьківщина» закликає всіх небайдужих людей вийти на мітинг-пікет «Свободу Надії Савченко!» (Free Savchenko!) з вимогою відпустити Надію. Прошу всіх, всіх хто вболіває за нашу героїню Надію, покажіть їй нашу підтримку, нашу волю і наше прагнення добитися її визволення! У Києві пікет розпочнеться 9 березня об 11:00 під стінами російського посольства за адресою: Повітрофлотський проспект, 27. Окрім цього, у кожному місті, містечку, селі, і ми віримо, по всьому світу, у всіх країнах цього дня мають пройти гучні протести на підтримку Надії Савченко, які згуртують всіх українців в один кулак і покажуть нашу незламність і солідарність з Надією!» – йдеться у заяві Юлії Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30