Відсутність тепла в населених пунктах України – це свідчення непрофесійності влади, – Юлія Тимошенко у Тернополі

Юлія Тимошенко закликає членів команди «Батьківщина» по всій Україні стати на захист людей і навести лад у питанні забезпечення їх теплом в опалювальний період.

Про це лідер партії заявила під час перс-конференції у Тернополі.

Як наголосила політик, початок опалювального сезону свідчить про те, наскільки хаотично та непрофесійно керують нашою країною.

Вона обурилася тим, що навіть зараз, коли громадян переконують, «що ми набули енергетичної незалежності, коли нам вже встановили так звану ринкову ціну на газ, тепло, електроенергію та гарячу воду», розпочався опалювальний сезон, а люди по всій країні все ще чекають на тепло.

Сьогодні без опалення залишаються школи, дитячі садки, лікарні, житлові будинки у багатьох населених пунктах: «Ми бачимо, що відбувається у Кривому Розі, Смілі, де сьогодні мерзнуть люди».

З огляду на це Голова партії звернулася до команди «Батьківщини»: «Я прошу консолідації з громадами, де поки що не увімкнули тепло. Я прошу наші команди зробити всі необхідні кроки, щоб негайно навести лад і з жорсткими вимогами звернутися до органів влади, які на сьогодні не дали людям тепло».

Юлія Тимошенко переконана, для того, «щоб прихід зими не був надзвичайною подією, як завжди», в Україні потрібно навести реальний порядок.

«Нам потрібно навести лад у державі, який дасть кожному українцю відчуття стабільності, надійності та перспективи на своїй землі», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко також заявила, що новий президент припинить корупцію на нашому природному газі, українські родовища забезпечуватимуть потреби населення, а ціна на газ для людей буде знижена щонайменше вдвічі.

А для того, щоб знизити ціну на газ, треба припинити корупцію на українському природному газі, підсумувала Голова партії.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

Юлія Тимошенко зустрілася з Послом Німеччини

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

«Батьківщина» спирається на прихильників у Миколаївській області

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримує вимоги Федерації профспілок

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31