Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не допустить продажу сільськогосподарської землі

«Батьківщина» спільно з Асоціацією фермерів розпочинає збір підписів громадян проти продажу сільськогосподарської землі.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в прямому ефірі телеканалу «ZІK».

«Головне стратегічне питання сьогодні – чи вдасться цій владі розпродати сільськогосподарську українську землю з молотка», – наголосила вона.

За словами Тимошенко, «рішення про розпродаж сільськогосподарської землі вже ухвалене президентом, урядом Гройсмана та їхньою кишеньковою більшістю в парламенті – відповідний законопроект внесено на розгляд ВРУ».

«Аграрна мафія – родина Порошенко та ще десяток кланових родин – намагаються таким чином узаконити те, що вже прибрали до рук», – зауважила політик.

При цьому вона звернула увагу, що селянам платять за пай максимум до 1 тисячі доларів за гектар землі при реальній вартості українських чорноземів біля 70 тисяч євро за 1 гектар: «Вас обдираються нахабно і цинічно!»

_APM9784

Як переконана Тимошенко, сільськогосподарська земля має бути в державній власності, «селянам треба дозволити продавати паї, але лише державі й лише за ринковою ціною».

«Вартість української сільськогосподарської землі – 3,5 трлн євро. Це ВВП України за 40 років. Якщо у нас це заберуть за безцінь, у нас нічого вже не залишиться», – пояснила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко вважає, що майбутнє України – це фермерські господарства, які зараз знищують і не дають їм розвиватися.

«Наше завдання – створити 2,5 млн фермерських господарств, і, як в інших аграрних країнах світу, надати їм пільги та дешеві 3%-ві кредити», – сказала політик.

При цьому Тимошенко нагадала, що президент за допомогою кишенькового суду, заблокував ідею «Батьківщини» про проведення Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

«Але ми не здалися. Сьогодні ми домовилися з Асоціацією фермерів, що ми замість референдуму починаємо збір підписів громадян проти продажу сільськогосподарської землі. Ми хочемо підписами провести референдум, де кожна людина поіменно скаже нашому корумпованому президенту «ні» – продажу сільськогосподарської землі», – заявила Голова партії.

Лідер «Батьківщини» також підсумувала: «Якщо Порошенко, Гройсман і вся їхня мафія не дослухається до того, щоб не продавати сільськогосподарську землю, а віддавати в довгострокову оренду тільки фермерським господарствам, ми разом будемо піднімати народ!»

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Юлії Тимошенко щодо застосування фактичного прожиткового мінімуму при нарахуванні соцвиплат

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

Іван Крулько: Проєкт Держбюджету не передбачає економічного зростання та підвищення соцстандартів

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

«Батьківщина» наполягає на ухваленні законопроєктів, які покращать життя людей

Календар новин
Вересень2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30