Юлія Тимошенко: Безвіз для України – це заслуга нашого народу, а не влади

Надання безвізового режиму для України – це заслуга не влади, а нашого народу.

Так лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «ZIK» прокоментувала сьогоднішнє рішення Ради Європейського Союзу, яка затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України.

«Насправді я вітаю Україну з тим, що ми крок за кроком повертаємося до нашого європейського коріння, повертаємося додому! І це –  фундаментальний, стратегічний крок, який ми з вами отримали завдяки відданості українського народу. Але головне зараз – у своєму домі навести лад», – зазначила вона.

Юлія Тимошенко переконана, що надання безвізового режиму – «це заслуга винятково героїчного українського народу, борця з окупацією».

«Жодна влада за всі часи не має до цієї перемоги ніякого відношення. Навпаки, ми мусіли б отримати безвізовий режим як мінімум на рік раніше. Але не отримували його тому, що корупція у вищих ешелонах влади не дозволяла дати нам такий безвізовий режим», – наголосила лідер «Батьківщини».

Політик нагадала, що для отримання безвізу з боку Європи «ставилися вимоги щодо припинення корупції, називалися прізвища», але, на жаль, в Україні до цього не дослухалися.

«І сьогодні українському народові дали безвіз всупереч тому, що чинить корупційна влада», – переконана Юлія Тимошенко.

Вона також висловила жаль з того приводу, що скористатися безвізовим режимом для подорожей до Європи можуть дуже мало українців.

«Український народ доведений до такої межі, що ми увійшли до десяти найбідніших країн світу – це нонсенс для європейської країни! Це означає, що навіть тим вистражданим безвізом, який ми отримали, може скористатися максимум 10-15 % людей в Україні. І це показують соціологічні дослідження», – обурилася лідер «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Іван Крулько: Кожен президент хоче ув’язнити Юлію Тимошенко, бо вона бореться з олігархами

Іван Крулько: Кожен президент хоче ув’язнити Юлію Тимошенко, бо вона бореться з олігархами

Миколаївський «батьківщинівець» зафіксував незаконні дії на піщаному кар’єрі

Миколаївський «батьківщинівець» зафіксував незаконні дії на піщаному кар’єрі

За депутатські кошти миколаївського «батьківщинівця» відремонтують школу

За депутатські кошти миколаївського «батьківщинівця» відремонтують школу

Календар новин
Липень 2017
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31