Юлія Тимошенко: Чорнобильська катастрофа ніколи не повинна повторитися

Юлія Тимошенко разом з депутатами фракцій партії у Верховній Раді України та Київській міській раді вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи та поклали квіти до пам’ятника воїнам-чорнобильцям та Меморіального кургану героям Чорнобиля.

«Дивлячись на Чорнобиль, увесь світ міг переосмислити як ставитися до атому в цілому, і як ставитися до мирного атому. Думаю, що Чорнобиль став застереженням для всього людства – як треба поводитися з мирною атомною енергією і як треба захищати людей», – сказала лідер «Батьківщини» журналістам після покладання квітів.

Вона з сумом констатувала, що останні два роки держава ігнорує проблеми чорнобильців-ліквідаторів та тих, хто постраждав від наслідків найстрашнішої техногенної катастрофи сучасності.  За її словами, цифри вражають: понад п’ять мільйонів постраждалих, серед яких 2,6 мільйони українців, 600 тисяч дітей, а 12 тисяч військовослужбовців та пожежних загинули під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

 

«Кожна гідна держава не просто дбає про героїв, які тоді практично захищали наш народ від наслідків аварії на ЧАЕС. Кожна гідна держава дбає про всіх людей,  опинилися в зоні катастрофи, які уразилися радіоактивним випромінюванням. І державна політика багато років все ж таки була спрямована на захист цих людей. А сьогодні, на жаль, я мушу констатувати, що останні два роки знищений увесь соціальний захист тих, хто постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи», –  заявила Юлія Тимошенко.

За її словами, державні бюджети двох останніх років були насправді «бюджетами поховання останніх ілюзій і останніх надій багатьох людей, які розраховують на державну підтримку».

_APM7999

Політик з обуренням зазначила, що пільги чорнобильцям та ліквідаторам скасовувалися попереднім урядом «у той час, коли йшли масштабні корупційні оборудки в країні».

«Сьогодні немає жодного урядовця, щоб їх захистили. І  це прикро. Я хотіла б, щоб все, що ми сьогодні почуємо від ліквідаторів, які залишилися в живих, від їх родин, від родин ліквідаторів аварії, які пішли з життя стало директивою для нас на наступний сесійний тиждень і щоб ми не допустили подальшого знущання над цими людьми», – наголосила Юлія Тимошенко.

_APM8074

Вона впевнена, що уряди та політики мають винести уроки з трагедії на ЧАЕС, пам’ятати про загиблих героїв-ліквідаторів, аби «більше ніколи на території нашої держави не допустити подібної трагедії».

«Нам багато чого треба  зробити, щоб захистити наш народ, нашу націю», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Кривоозерщина: розширене засідання бюро

Кривоозерщина: розширене засідання бюро

Юлія Тимошенко: Бути європейцем – це захищати інтереси людей і власну економіку, а не виконувати забаганки іноземних позичальників

Юлія Тимошенко: Бути європейцем – це захищати інтереси людей і власну економіку, а не виконувати забаганки іноземних позичальників

Юлія Тимошенко: Справедливість та інтереси людей – це головні вимоги до влади

Юлія Тимошенко: Справедливість та інтереси людей – це головні вимоги до влади

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31