Юлія Тимошенко: Гонтарева – це символ поєднання двох режимів Януковича та Порошенка

Голова НБУ Валерія Гонтарева є компромісом двох режимів – старої команди Януковича і нової команди Порошенка.

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко  в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі «ZIK».

«Валерія Гонтарева – це один з інструментів, один з виконавців, яка проводила технократичну лінію, спрямовану на руйнацію нашої країни. Вона є певним символом поєднання режиму Януковича з сьогоднішньою владою Порошенка», – вважає вона.

Сьогодні, як зауважила парламентар, ніхто не говорить про те, що саме Гонтарева допомагала виводити гроші Януковича.

«Вона була його бізнес-партнером, вона обслуговувала його брудні оборудки. І водночас вона обслуговувала Порошенка, його корпорацію «Roshen». Саме тому вона є компромісом цим двох режимів – старої команди Януковича і нової команди Порошенка», – сказала Тимошенко.

За словами лідера «Батьківщини», Гонтарева вже мала на меті захистити старий режим і дати заробити новому режиму, коли тільки прийшла на посаду голови НБУ.

«Вона механізм, технологія подальшого знищення України. У її руках була ядерна фінансова кнопка – обвал курсу гривні. Він став кнопкою пуску вбивства економіки та фінансів нашої держави. І як наслідок – ліквідація середнього класу, національної банківської системи. Гонтарева досягла цього і продовжила сприяти зароблянню грошей президентом. У декларації Порошенка за 2015 рік зазначено 47 млн грн., які він заробив на падінні курсу гривні на державних цінних паперах», – повідомила Юлія Тимошенко.

Окрім того, парламентар зауважила, що завдяки ліквідації банків Гонтарева знищила гроші середнього класу – 445 млрд грн.

До того ж, повідомила лідер партії, голова НБУ підняла питому вагу капіталу російських банків в українській банківській системі з 12% майже до 50%.

«Таким чином, знищуючи українські банки, вона створювала систему сприяння російським банкам. Це страшно! Страшно, коли люди, яким народ довірив розбудовувати своє життя, свідомо вбивають країну. Сьогодні середній клас масово поїхав з України. І це вже не імміграція, це евакуація. Люди масово виїжджають», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також зазначила, що зміна голови НБУ неможлива, тому що це не була політика Гонтаревої, це була політика системи.

«Хто б не прийшов на цю посаду, він виконуватиме завдання Порошенка «заробляти на країні», – зазначила народний депутат і додала, що сьогодні в Україні не парламентсько-президентська форма правління, а «чисто президентська».

Юлія Тимошенко наголосила на необхідності притягнути Гонтареву до відповідальності та не дати їй виїхати закордон.

«Верховна Рада має утворити Тимчасову слідчу комісію та розслідувати кожну копійку, яку вона вивела з країни», – підсумувала лідер «Батьківщини»

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Під прикриттям епідемії влада провертає «аферу століття», віддаючи за безцінь українські чорноземи

Юлія Тимошенко: Під прикриттям епідемії влада провертає «аферу століття», віддаючи за безцінь українські чорноземи

Юлія Тимошенко: Потрібно скасувати другий етап медичної реформи, аби медзаклади та лікарі мали гідне фінансування

Юлія Тимошенко: Потрібно скасувати другий етап медичної реформи, аби медзаклади та лікарі мали гідне фінансування

Юлія Тимошенко: Проштовхувати під час пандемії та економічної кризи розпродаж землі – це мародерство

Юлія Тимошенко: Проштовхувати під час пандемії та економічної кризи розпродаж землі – це мародерство

Календар новин
Березень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31