Юлія Тимошенко: Введення так званої абонплати за газ – це новий корупційний скандал

Незважаючи на публічну критику так званої абонплати на газ, пропрезидентське оточення намагатиметься протягнути узаконення цих поборів із людей.

Про це сьогодні з парламентської трибуни заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«В Україні розгорівся новий масштабний корупційний скандал. Він полягає в тому, що, за нашим переконанням, за дорученням Президента України була зроблена безпрецедентна річ: введені незаконні побори з усіх громадян нашої країни – так звана абонплата за приєднання до газової мережі. Абсолютно немає жодних сумнівів, що це домовленість Порошенка з усіма кланами, які в тіні або офіційно володіють облгазами й усією системою постачання природного газу», – наголосила лідер «Батьківщини».

Вона звернула увагу на те, що така норма міститься в законопроекті №6265  «Про ринок природного газу», який внесений до сьогоднішнього порядку денного засідання Верховної Ради.

Юлія Тимошенко нагадала, що спочатку влада намагалася ввести цей додатковий платіж для громадян через рішення НКРЕКП.

Політик упевнена, що ситуацію навколо цієї так званої абонплати на газ мають вивчити правоохоронні органи: ГПУ, СБУ та НАЗК.

«Вони хочуть, щоб кожна людина платила фіксовану суму щомісячно, незалежно від того, скільки вона споживає газу. Це скандал, який має розбирати Генеральна прокуратура, якщо вона в нас є, Служба безпеки України та Національне агентство з питань запобігання корупції, якщо вони в нас є!» – обурено наголосила Тимошенко.

Голова фракції нагадала, що люди власним коштом сплачували «приєднання до газової мережі, прокладали труби», усі приєднання зроблені були під час СРСР: «Яке право має газова мафія брати з людей, з кожної родини фіксований податок де-факто щомісячно?»

Вона звернула увагу на те, що команда «Батьківщини» публічно звернулася до президента, прем’єр-міністра, голови НКРЕКП з вимогою «негайно скасувати ці побори з українців».

Лідер партії також поінформувала, що за ініціативою «Батьківщини» відбуваються позачергові засідання місцевих рад, на яких ухвалюються звернення до керівництва країни з вимогою скасувати цю ганебну «абонплату на газ».

«Ми категорично за те, щоб ця постанова була скасована! Нам вдалося підняти обласні, районні і міські ради для того, щоб вони долучилися до протесту і вже у 9 радах ухвалили звернення до президента. На сьогодні планується засідання ще 14 рад, завтра – 13 засідань рад, 6 квітня – 39 засідань, 7 квітня – ще 19! Уся країна повстала на наш заклик і ми доб’ємося скасування цієї абонплати», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Як відомо, відповідні заяви-звернення до керівника держави вже ухвалили Сумська міська рада, Іваничівська райрада на Волині, Хустська райрада на Закарпатті, Прилуцька райрада в Чернігівській області та інші місцеві ради.

Юлія Тимошенко також наголосила, що фракція «Батьківщина» підтримує всі політичні сили, які долучились до боротьби за скасування корумпованої абонплати на газ

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

«Батьківщина» вимагає скасувати ухвалений парламентом закон про розпродаж землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Юлія Тимошенко: Влада лякає людей дефолтом, щоб якнайшвидше позбавити українців землі

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30