Юлія Тимошенко: Я пробачаю всім, хто проти мене веде брудну кампанію

Юлія Тимошенко заявила, що пробачає всіх, хто на замовлення влади використовує проти неї брудні методи політичної боротьби, оскільки є віруючою людиною.

На цьому лідер «Батьківщини» наголосила в ефірі телеканалу «112 Україна», відповідаючи на запитання журналістів щодо інформаційної атаки, яка останнім часом ведеться на неї.

«Я звикла ще під час режиму Януковича, що коли я говорю реалістичні речі, які є злочином, то зі мною розправляються. Аж до в’язниць! Режим Порошенка і він сам – цьому не виняток», – сказала Тимошенко.

Вона також звернула увагу: «Подивіться: хто на мене найбільш оскаженіло нападає, той працює на те, що зберегти цей корупційний режим, зберегти Порошенка і прикрити його оборудки».

Політик переконана, що саме з корупційних коштів режим Порошенка сплачує послуги тих, хто «не має моралі, совісті і хто готовий за якісь преференції рвати зубами президентських опонентів».

Юлія Тимошенко також звернулася до людей з проханням уважно стежити за інформаційними атаками влади і навчитися розрізняти, «де є брудна пропаганда, а де реальні речі, які потрібно знати».

«Я пробачаю всім людям, які використовують проти мене брудні методи політичної боротьби. І я ніколи не буду на це відповідати прямолінійно. Я віруюча людина, і надалі буду робити свою, як я вважаю, праведну справу. А кожна людина хай відповідає за свої вчинки», – наголосила вона.

Інтенсивну брудну інформаційну атаку проти себе Юлія Тимошенко пояснює тим, що «Батьківщина» розслідує «черговий колосальний злочин влади із майном та вкладами знищених владою 83 банків».

«Коли я розпочала працювати з ошуканими вкладниками банку «Михайлівський», то ми знайшли інформацію, яка стала справжньою бомбою: знищили 83 банки, в 68 з них забрали вже усі активи, які є дуже ліквідними – на 448 мільярдів гривень», – розповіла Голова фракції деталі колосальної оборудки Голови НБУ Валерії Гонтаревої та керівника Фонду гарантування вкладів Костянтина Ворушиліна, які належать до президентського оточення.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Сергій Соболєв: Ігри з приватизацією ГТС – це загроза нацбезпеці країни

Сергій Соболєв: Ігри з приватизацією ГТС – це загроза нацбезпеці країни

Спільна заява українських демократичних сил щодо штурму наметового містечка під Верховною Радою

Спільна заява українських демократичних сил щодо штурму наметового містечка під Верховною Радою

Керівник Миколаївської «Батьківщини молодої» підтримав конкурс краси

Керівник Миколаївської «Батьківщини молодої» підтримав конкурс краси

Календар новин
Березень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31