Юлія Тимошенко: Я прошу всіх включитися в боротьбу за звільнення Надії Савченко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звернулась із закликом до всього світу, до лідерів усіх західних демократичних країн докласти максимум зусиль для звільнення Надії Савченко.

Про це вона заявила під час мітингу-пікету на підтримку української льотчиці, що проходить під посольством РФ у Києві, участь у якому беруть депутати від «Батьківщини».

«Не втрачайте ні хвилини, включіть усі свої можливості, всі свої сили впливу на Путіна для того, щоб зараз не допустити загибелі нашої героїні Надії! Я прошу всіх людей включитися в боротьбу за звільнення Надії Савченко!» – сказала вона.

Тимошенко закликала демократичні країни припинити сповідувати подвійні стандарти щодо війни, яку влаштував Путін проти України, а також припинити сповідувати подвійні стандарти щодо застосування найжорсткіших дієвих і впливових санкцій проти режиму Путіна.

«Я закликаю людей в усіх містах світу біля посольств РФ вимагати звільнення Надії, вимагати припинення катування та знущання над цією мужньою жінкою», – попросила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зазначила: «Надія Савченко – це символ України, патріот, який сьогодні надає силу і волю всім українцям у боротьбі за свій суверенітет, за свою незалежність і за своє європейське майбутнє, проти війни, проти агресора і проти Кремля, який нищить сьогодні всі демократичні основи світу».

Юлія Тимошенко також переконана, що доля Надії Савченко залежатиме від підтримки людей в усьому світі, зокрема, від дій лідерів демократичних країн світу, які можуть сьогодні тиснути на Путіна всіма можливими засобами.

«Кожна людина, яке вийде сьогодні на підтримку Наді, теж долучається до цього тиску і дає шанс на звільнення нашої героїні та патріотки Надії Савченко», – зазначила лідер партії.

«Якщо зараз світ не зрозуміє весь масштаб загрози, який несе Кремль світові, ми просто втратимо час і можемо втратити мирне життя всього людства! Треба діяти негайно!» – заявила політик.

Лідер «Батьківщини» також закликала людей у всьому світі вийти до посольств РФ у своїх містах на підтримку Надії Савченко.

«Я закликаю людей вимагати припинення катування Надії Савченко, вийти проти агресора, проти Кремля! Я сподіваюсь, що воля всіх людей примусить Путіна звільнити нашу військовополонену», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова партії також звернулася до всього світу, «до всіх людей доброї волі із закликом вийти на майдани до дипломатичних представництв так, як сьогодні партія «Батьківщина» і всі, хто підтримує Надю, прийшли до російського посольства у Києві».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Новий аграрний курс – це план дій, який зробить успішним агрокомплекс України

Юлія Тимошенко: Новий аграрний курс – це план дій, який зробить успішним агрокомплекс України

«Батьківщина» підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України»

«Батьківщина» підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України»

«Батьківщина» підтримала постанову щодо невизнання Україною легітимності виборів президента РФ у Криму

«Батьківщина» підтримала постанову щодо невизнання Україною легітимності виборів президента РФ у Криму

Календар новин
Березень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31